Ana SayfaBorsa İstanbul

Borsa İstanbul

Sağladığımız Özellikler

Özet

İşlem Komisyonu

Canlı Veri

Amerikan Borsalarındaki piyasa hareketlerini takip etmek isteyenler, ücret ödemedikleri takdirde bu verilere 15 dakika gecikmeli ulaşıyor. Valor Yatırım ise ABD Borsalarına dair canlı veriyi ücretsiz sunuyor.

Hesap İşletimi

Valor Yatırım yatırım hesabı ile işlem yapmasan dahi yatırımların Valor Yatırım  yatırım hesabında durduğu sürece hiçbir ek ücret ödemezsin. Hesap açtığın diğer bütün aracı kurumlar, periyodik olarak senden sabit bir ücret alır. Valor Yatırım’da açtığın hesap için herhangi bir ücret ödemene gerek yok.

 

Portföy Taşıma (Virman)

Eğer portföyün başka bir aracı kurumda bulunuyorsa hisse senetlerini Valor yatırım  hesabına kolaylıkla taşıyabilirsin. Bu işlem için Valor yatırım senden ücret talep etmez. Aynı şekilde Valor yatırım hesabındaki portföyünü diğer aracı kurumlara taşırken de Valor Yatırım herhangi bir ücret talep etmez ancak bu işlemler için karşı kurum senden ücret alabilir.

 

Hak Kullanımları (Rüçhan, Bedelli & Bedelsiz)

Valor Yatırım’da Uygulama içerisinde dijital olarak hak kullanımlarına ücretsiz sahip olabilirsin. Türkiye’de ilk defa Valor Yatırım’da!

Borsa Takas Payı & Hesap Saklama Ücreti

Diğer aracı kurumların aksine yatırım hesabı dışında alınan yasal ücretler (MKK ve BIST) kullanıcılar yerine bizzat Valor Yatırım Menkul Değerler A.Ş. tarafından karşılanır. Yasal ücretlerin detaylarını incelemek istersen: MKK ve BIST ücretleri