Ana SayfaAmerikan Borsası

Amerikan Borsası

Sağladığımız Özellikler

Özet

İşlem Ücreti

Valor Yatırım’da işlem ücreti sadece 1,5 dolar. Yani 10 dolarla da yatırım yapsan, 10 bin dolarla da yatırım yapsan işlem başına yalnızca 1,5 dolar ödersin. Diğer aracı kurumlar, ABD Borsalarında yapılacak işlemler için Valor Yatırım’a oranla 10 kat daha fazla işlem ücreti alıyor.

Canlı Veri

Valor Yatırım Borsa İstanbul’a dair canlı veriyi ücretsiz sunuyor. Borsa İstanbul’daki piyasa hareketlerini takip etmek isteyenler, ücret ödemedikleri takdirde bu verilere 15 dakika gecikmeli ulaşıyor.

 

Hesap İşletimi

Hesap açtığın diğer bütün aracı kurumlar, periyodik olarak senden sabit bir ücret alır. Valor Yatırım’da açtığın hesap için herhangi bir ücret ödemene gerek yok. Valor Yatırım ile işlem yapmasan bile yatırımların Valor Yatırım hesabında durduğu sürece hiçbir ek ücret ödemezsin.

Parça Hisse

Valor Yatırım, Türkiye’de ilk defa “parça hisse” ile yatırım yapma imkânı sunuyor. Yani Valor Yatırımlılar, Amerikan Borsalarında bütçesine uygun tutar veya adetle hisse alım-satımı yapabiliyor. Türkiye’de bir ilk olan bu özellik sayesinde yatırımcılar, hisse senedi fiyatı ne olursa olsun dünyaca ünlü şirketlere kolayca yatırım yapabiliyor.

Hesaba Para Aktarma

Valor Yatırım hesabına para aktarma ya da Valor Yatırım’dan banka hesabına para aktarma işlemlerinde herhangi bir ek kesinti yok. Para çekme işlemleri için anlaşmalı bankaları -Valor Yatırım’ın şu an 8 banka ile anlaşması bulunuyor- tercih edersen, aynı banka içerisinde gönderilen döviz cinsindeki tüm işlemler havale olarak gerçekleştiği için bankalar sana herhangi bir SWIFT ücreti yansıtmamış oluyor.

Hesap Güvencesi

Valor Yatırım, ABD yatırım hesaplarına 500.000 dolara kadar hesap güvencesi sağlayan Türkiye’deki ilk SPK lisanslı aracı kurumdur.